Vyfocením svatby to nezačíná, ani nekončí

Samotnému dni „D“ předchází spousta příprav a zařizování mnoha důležitých věcí, není ale nutné shánět je zvlášť, každou u jiného dodavatele. S velkou částí svatebních příprav se můžete obrátit na mě a ušetřit tak čas i peníze.

Svatební tiskoviny

S týmem mých spolupracovníků pro Vás vytvoříme kompletní svatební tiskoviny, jako jsou svatební oznámení, jmenovky, informační kartičky, obálky, uvítací cedule, zasedací pořádek apod. Vše navrhneme ve Vámi zvoleném designu a vytiskneme na některý z mnoha kvalitních papírů.

Trička na rozlučku se svobodou

Pro Vaši rozlučku se svobodou navrhneme a potiskneme trička s grafikou a nápisy, např. „TÝM NEVĚSTY/ŽENICHA“.

Předsvatební focení

Ještě před samotným svatebním focením se můžeme lépe poznat na předsvatebním focení a udělat si tak dokonalou představu o Vašem svatebním dni. Předsvatební focení můžeme spojit s předsvatební schůzkou, která stejně vždy před svatbou proběhne, popř. i se zkouškou líčení a účesu. Ve svatební den nás už nic nepřekvapí, fotografie budou přirozené, nebudete nervózní a svatbu si lépe užijete. Předsvatební fotografie můžeme využít k tvorbě svatebního oznámení, nebo výrobě fotodárků pro svatební hosty.

Cena: 1.500,-Kč zahrnuje 10ks upravených vyretušovaných fotografií v digitální podobě, každá další fotografie + 100Kč, tisk fotek dle ceníku.

Svatební fotoknihy a alba

Mám za to, že vzpomínky na nejdůležitější události života by měly být uchovány, kromě digitálního záznamu, především v klasické formě, tedy vytištěné v podobě kvalitních fotografií a vložené do některého z mnoha nádherných svatebních fotoalb, které Vám mohu nabídnout. Anebo zpracované do svatební fotoknihy, která umožňuje kreativní práci s fotografiemi, můžete se s ní pochlubit svým přátelům a může být i vhodným dárkem pro Vaši rodinu.

Skvělým dárkem pro svatební hosty může být i vkusné leporello s výběrem Vašich nejzdařilejších svatebních fotek. Na stěně Vašeho bytu se budou vyjímat fotoobrazy vytištěné na fotoplátně, moderní desce kapa, nebo na kvalitním fotopapíru zarámované v některém z mnoha nabízených fotorámů.

Vzpomínku na svatební den oživí jedinečné slideshow, které vytvořím prolínáním svatebních fotografií a videosekvencí, doplněné o Vaši oblíbenou hudbu.

Dárkové předměty

Ve zvoleném svatebním designu si můžete objednat z mnoha dárkových předmětů, které budou mít svatební hosté jako památku na Váš svatební den – hrnky s potiskem, klíčenky, trička, puzzle atd.

Fotobudka

Zachyťte vzpomínky na svatební den a pronajměte si fotobudku s okamžitým tiskem fotek! Udělejte svým hostům radost a uchovejte neopakovatelné okamžiky navždy. Díky fotobudce pořídíte sérii vtipných fotek s využitím mnoha rekvizit, fotopozadí a rámečků.
Fotobudka je také perfektním nápadem na originální dárek. Dejte ženichovi a nevěstě dárek a půjčte si fotobudku ještě dnes. Věnujte dárkový poukaz na fotobudku.

Při objednání více svatebních služeb mohu nabídnout zajímavé slevy, ceník uvedených služeb Vám rád zašlu.